DEMO TALEBİ DEMO TALEBİ
 

Uzaktan Eğitim Merkeziniz

Uzem.Tv Stüdyo Desteği

Uzem.Tv Stüdyo Desteği


Uzem.Tv Kurumsal ve akademik bir eğitim platformu olarak hizmet vermektedir. Bu eğitim platformu içerisinde sizlere sunulan avantajlar sayesinde eğitimleriniz sırasında kolay ve rahat bir kullanımı sizlere sunarak hazırlanan eğitimleri istenilen kitleyle buluşturabilen bir eğitim yazılımıdır. Uzem.Tv’yi tercih eden üniversiteler; Selçuk Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi’dir. 


Uzem.Tv Stüdyo Desteği Nedir?


Uzem.Tv stüdyo desteği kurumların online sistemine yüklemek istedikleri videoları oluşturma da destek olmak için vardır. Bu desteğe erişim Uzem.Tv desteği ile belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

Uzem.Tv Stüdyo Desteği Kullanıcılara Ne Sağlamaktadır ?


Uzem.Tv kullancılarının online sisteme yüklemek istedikleri videoları oluşturma da destek olmaktadır. Sakarya’da bulunan stüdyo ile videolar profosyonel olarak çekilmekte ve sisteme yüklenmesini de Uzem.Tv tarafından direkt sağlanması imkanını kullanıcılarına sağlamaktadır. Stüdyo da bulunan yeşil perde, ses sistemleri ve özel ışıklandırma sistemleri ile videolar profosyonelce çekilir ve sisteme hızlı eksiksiz ve hatasız bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

 Uzem.Tv Stüdyo Desteği Niçin Kullanılmalıdır?


Uzem.Tv Kurumlar için stüdyo desteği kullanıcılarına uzaktan eğitim sürecinde video oluşturma desteği sağlamaktadır. Uzaktan eğitim sürecinde çoğu eğitim kurumunun yaşadığı aksaklıklara rağmen Uzem.Tv ile çalışan kurumlar böyle sorunlarla karşılaşmamışlardır. Uzem.Tv sizlere daha hızlı ve güvenilir bir portal sistemi, videolarınızı profosyonel bir ekip ile çekme imkanı, Sakarya’ da bulunan stüdyo da yeşil perde, özel ışık sistemi ve özel ses sistemleri ile birlikte profosyonel bir video hazırlama imkanını hızlı, kolay, eksiksiz ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadan ivedilikle hazırladığı için kullanılmalıdır.