DEMO TALEBİ DEMO TALEBİ
 

Uzaktan Eğitim Merkeziniz

Uzem.Tv Video Barındırma ve Yayınlama

Uzem.Tv Video Barındırma ve Yayınlama


Uzem.Tv Kurumsal ve akademik bir eğitim platformu olarak hizmet vermektedir. Bu eğitim platformu içerisinde sizlere sunulan avantajlar sayesinde eğitimleriniz sırasında kolay ve rahat bir kullanımı sizlere sunarak hazırlanan eğitimleri istenilen kitleyle buluşturabilen bir eğitim yazılımıdır. Uzem.Tv’yi tercih eden üniversiteler; Selçuk Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi’dir. 


Uzem.Tv Video Barındırma ve Yayınlama Nedir?


Uzem.Tv video barındırma ve yayınlama kurumların online sistemine yüklemek istedikleri videoları oluşturma ve düzenleme de destek olmak için vardır. Bu desteğe erişim Uzem.Tv desteği ile belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

Uzem.Tv Video Barındırma ve Yayınlama Kullanıcılara Ne Sağlamaktadır ?


Uzem.Tv kullancılarının online sisteme yüklemek istedikleri videoları oluşturma da ve düzenleme de destek olmaktadır. Kurumların veya kullancıların istedikleri videoları sunucular da barındırma desteği, videoların düzenlenmesi isteği üzerine özel grafikçiler eşliğinde düzenleme desteği ile birlikte videoların sisteme yüklenmesi ve editöryal işlemlerini hızlı eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Uzem.Tv Video Barındırma ve Yayınlama Niçin Kullanılmalıdır?


Uzem.Tv Kurumlar için video barındırma ve yayınlama kullanıcılarına uzaktan eğitim sürecinde oluşturulan videoları barındırma ve yayınlama desteğini sağlamaktadır. Uzaktan eğitim sürecinde çoğu eğitim kurumunun yaşadığı aksaklıklara rağmen Uzem.Tv ile çalışan kurumlar böyle sorunlarla karşılaşmamışlardır. Uzem.Tv sizlere daha hızlı ve güvenilir bir video barındırma ve yayınlama imkanı, videolarınızı profosyonel bir ekip ve özel grafikçiler ile düzenleme imkanı, boyutları ne kadar büyük olursa olsun sunucularında barındırma imkanı, kurumların istedikleri doğrultuda videolarını düzenleme imkanı ve videolarını sistemleri üzerinden yayınlama imkanını hızlı, kolay, eksiksiz ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadan ivedilikle hazırladığı için kullanılmalıdır.